Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

320 EUR

300 EUR

FÅTÖLJ, sk. red and blue chair, Gerrit Rietveld-stil, okänd tillverkare, lackerat trä i svart, rött, blått och gult, höjd 80 cm, bredd 65 cm, djup ca 80 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Smärre åldersrelaterat slitage.

627293

2019-06-11