Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASKÄRL, romerskt, ca 0-400, höjd ca 8 cm
Proveniens: Inköpt i Grekland och Libanon och hemfört till Sverige på 1960-talet
Jordfynd,
627294
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här