Corgi modellbilar
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORGI MODELLFORDON, 9 st, 1950-70-tal, bestående av: Hillman IMP, Austin A.40, Standard Vanguard III, Citroen DS 19, Jaguar, Triumph Coupe, Rover 2000, Henri Chapron body on Citroen D.S cassi, B.R.M Formula Grand Prix
Obetydliga skador
627295
2019-03-23