Antik Kaukas

Antik Kaukas
Antik Kaukas
Antik Kaukas
Antik Kaukas
Antik Kaukas
Antik Kaukas
Antik Kaukas
Antik Kaukas

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Kaukas, ca 480x151 cm

Slitage, nötningar, ställvis kraftigare, smärre skador förekommer

627302

2019-03-31