Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, två stolar, modell 65, formgiven 1935, målad i rött och svart, höjd 66 cm, bredd 35 cm, sitthöjd 33,5 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Ommålad, åldersrelaterat slitage
627307
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här