Klubbat för:
4 600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
OLE KANDELIN (1920-1947) Figurer på stranden, signerad samt daterad -46, akvarell, 40x47 cm
Utställningar: Helsingfors konsthall 1948, Artek 1952
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
627318
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här