Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
JOHN BAUER (1882-1918): Två troll, blyertssignerad och daterad Johan Bauer 1913, träsnitt, bladmått ca 17,5-21 cm
HISTORIK: Avbildad i "boken om Bauer"
Zustandsbeschreibung
Veck
627329
2019-03-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner