Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Sommar-Kväll", signerad och daterad a tergo Hans Wigert grundsunda 1997, olja på duk, ca 35x27 cm

627330

2019-05-05