Otto Mäkilä oljemålning

Otto Mäkilä oljemålning
Otto Mäkilä oljemålning
Otto Mäkilä oljemålning
Otto Mäkilä oljemålning
Otto Mäkilä oljemålning
Otto Mäkilä oljemålning
Otto Mäkilä oljemålning
Otto Mäkilä oljemålning

Klubbat för:

16 000 EUR

Utropspris

3 000 EUR

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Abstrakt komposition, signerad, olja på duk, 38,5x32,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

627342

2019-04-15