Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Röd tapet I & II, signerad och daterad Peter Dahl -78, 454/460 resp 457/460, färglitografi, bildmått ca 39x30 cm, rammått ca 53x78 cm, samramade
627352
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här