Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Röd tapet I & II, signerad och daterad Peter Dahl -78, 454/460 resp 457/460, färglitografi, bildmått ca 39x30 cm, rammått ca 53x78 cm, samramade

627352

2019-03-26