Soffa från Tullverket 1800/1900-tal
2019-03-23
627374
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, seklelskiftet 1800/1900, björk, svarvade framben, klädsel i svart skinn, längd ca 183 cm
PROVENIENS: Tullverket, Stockholm
Bruksspår