Vette trä

Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä
Vette trä

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTE, trä, daterad 1945, polykromt bemålad, längd ca 46 cm

Krackelerad färg, slitage

627375

2019-03-26