Helander oljemålning

Helander oljemålning
Helander oljemålning
Helander oljemålning
Helander oljemålning
Helander oljemålning
Helander oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

RUBEN HELEANDER (född 1931): ´´Huset på slätten´´, signerad Helander, olja på duk, ca 47x56 cm

627378

2019-03-26