Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUBEN HELEANDER (Född 1931): ´´Stilla dag vid stranden´´, signerad Helander, olja på duk, ca 29x36 cm

627380

2019-03-26