Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RUBEN HELEANDER (Född 1931): ´´Popplar´´, signerad Helander, olja på duk, ca 36x49 cm

Kuntoraportti

627385

Päivämäärä:

2019-03-26