Ruben Heleander oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RUBEN HELEANDER (Född 1931): ´´Popplar´´, signerad Helander, olja på duk, ca 36x49 cm
Kuntoraportti
627385
Päivämäärä:
2019-03-26