Spegel i rokokostil,

Spegel i rokokostil,
Spegel i rokokostil,
Spegel i rokokostil,
Spegel i rokokostil,
Spegel i rokokostil,
Spegel i rokokostil,

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets slut, rikligt skuren dekor, bronserad, mått ca 115x60 cm

Bruksslitage

627393

2019-03-26