Stig Danielsson akverall

Stig Danielsson akverall
Stig Danielsson akverall
Stig Danielsson akverall
Stig Danielsson akverall

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG DANIELSSON (1935-2012): Trädgårdsmotiv, signerad, akvarell, ca 30x40,5 cm

627394

2019-03-26