Hylla för lanthandel,

Hylla för lanthandel,
Hylla för lanthandel,
Hylla för lanthandel,
Hylla för lanthandel,
Hylla för lanthandel,
Hylla för lanthandel,
Hylla för lanthandel,
Hylla för lanthandel,

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA för lanthadel, "Findus soppor läcker och färdig mat" omkring 1950-tal, höjd 78, 38x23 cm

Bruksslitage

627401

2019-03-26