Stolar Eyes Tema Möbeldesign

Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign
Stolar Eyes Tema Möbeldesign

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT-LORENZEN, ERIK JÖRGENSEN, "Eyes", stol och karmstol, 2000-tal, benställningar i vitmetall, textilklädda, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

627402

2019-03-23