Dinky Toys lastbilar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DINKY TOYS MODELLBILAR, 7 st lastbilar, 1950-60-tal, bestående av 2 st Tracteur Panhard (en med kapell), Simca Cargo (saknar container), dessa 3 är Franska, Leyland Comet, Austin, Hindle Smart Helecs, Leyland Lorry
Lackskador,/ smärre lackskador
627410
2019-03-31