Dinky Toys lastbilar

Dinky Toys lastbilar
Dinky Toys lastbilar
Dinky Toys lastbilar
Dinky Toys lastbilar
Dinky Toys lastbilar
Dinky Toys lastbilar
Dinky Toys lastbilar
Dinky Toys lastbilar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DINKY TOYS MODELLBILAR, 7 st lastbilar, 1950-60-tal, bestående av 2 st Tracteur Panhard (en med kapell), Simca Cargo (saknar container), dessa 3 är Franska, Leyland Comet, Austin, Hindle Smart Helecs, Leyland Lorry

Lackskador,/ smärre lackskador

627410

2019-03-31