Alf Wallander akvarell
Closed
2019-03-23
627413
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ALF WALLANDER (1862-1914): Motiv från Brugge, signerad och daterad Alf Wallander Brugge 1913, akvarell, ca bildmått 37x56 cm