Bengt Malmqvist gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT H MALMQVIST: "Ella Fitzgerald och Simon Brehm", signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1962, numrering a tergo 1/10, gelatinsilverfotografi, 38x29 cm
UTSTÄLLD: Galleri Öresundsbron
Ej examinerad ur ram
627415
2019-03-26