Bengt Malmqvist gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT H MALMQVIST: "Ella Fitzgerald och Simon Brehm", signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1962, numrering a tergo 1/10, gelatinsilverfotografi, 38x29 cm

UTSTÄLLD: Galleri Öresundsbron

Ej examinerad ur ram

627415

2019-03-26