Carl Einar Borgström

Carl Einar Borgström
Carl Einar Borgström
Carl Einar Borgström
Carl Einar Borgström
Carl Einar Borgström
Carl Einar Borgström

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM (1914-1981): Sjöman och albatross, trärelief, sign och daterad C-E, Borgström -45 , 110x52

Smärre slitage

627420

2019-03-26