Anna-Lisa Thomson oljemålning

Anna-Lisa Thomson oljemålning
Anna-Lisa Thomson oljemålning
Anna-Lisa Thomson oljemålning
Anna-Lisa Thomson oljemålning
Anna-Lisa Thomson oljemålning
Anna-Lisa Thomson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): "Blommor mot väderkvarn", signerad Thomson, olja på duk, bildmått ca 45x26 cm

627429

2019-03-23