Supmuggar och smyckesskrin silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SUPMUGGAR, 6 st, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1958, höjd 4,5, SMYCKESSKRIN, silver, svenska importstämplar, 1900-talets början, höjd 4, 16x12 cm

627455

2019-03-23