Krukor mässing

Krukor mässing
Krukor mässing
Krukor mässing
Krukor mässing
Krukor mässing
Krukor mässing
Krukor mässing
Krukor mässing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUKOR, 1800-tal, mässing på tre ben med hantag, märkta ´´1807´´ och ´´P M´´, höjd ca 14 cm

Slitage, anlöpning, repor, ytsmuts

627465

2019-03-29