Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRIKA CHRISTELL (samtida): "Utombordaren", signerad Christell, numrerad E.A XI/XX, á tergo daterad 1993, akvatintetsning, bildmått ca 33x24
Ej examinerad ur ramen
627501
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här