Kerstin Thorvall teckning

Kerstin Thorvall teckning
Kerstin Thorvall teckning
Kerstin Thorvall teckning
Kerstin Thorvall teckning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN THORVALL (1925-2010): Sittande figur, monogramsignerad och daterad KT -99, blyertsteckning, ca 39x29 cm

Ej examinerad ur ramen

627505

2019-03-27