Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄRJA, för ämbetsman, delivs förgylld med dekor av krona, längd 88 cm.
Sedvanligt slitage, möjlig lagning.
627525
2019-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här