Värja för ämbetsman

Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJA, för ämbetsman, delivs förgylld med dekor av krona, längd 88 cm.

Sedvanligt slitage, möjlig lagning.

627525

2019-03-30