Vitirnskåp Louis XVI stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, lister och beslag i mässing, invändigt med 2 hyllplan, stenskiva, höjd 140, 70x35 cm, nyckel finns
Slitage, böjd mässingskant
627528
2019-03-23