Stallampa
Closed
2019-03-23
627542
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, sk knutlampa, 1900-talets första hälft, vitmålad plåtskärm, kupa i klarglas, längd ca 58 cm
Slitage, rostanlupen senare bemålning