Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, sk knutlampa, 1900-talets första hälft, vitmålad plåtskärm, kupa i klarglas, längd ca 58 cm
Slitage, rostanlupen senare bemålning
627542
2019-03-23