Stallampa

Stallampa
Stallampa
Stallampa
Stallampa
Stallampa
Stallampa
Stallampa
Stallampa
Stallampa
Stallampa

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, sk knutlampa, 1900-talets första hälft, vitmålad plåtskärm, kupa i klarglas, längd ca 58 cm

Slitage, rostanlupen senare bemålning

627542

2019-03-23