Carl Wilhemsson etsning

Carl Wilhemsson etsning
Carl Wilhemsson etsning
Carl Wilhemsson etsning
Carl Wilhemsson etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL WILHELMSSON (1866-1928): Pojkar i segelbåt, signerad C. Wilhelmsson, etsning, bildmått ca 5x7 cm

627543

2019-03-23