Ytterfoder gjutjärn

Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YTTERFODER, 3 st, 1900-tal, gjutjärn, medd ekor av lejonmaskaroner, höjd 25,5-30, diameter 30-52 cm

Slitage

627559

2019-03-23