Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YTTERFODER, 3 st, 1900-tal, gjutjärn, medd ekor av lejonmaskaroner, höjd 25,5-30, diameter 30-52 cm
Slitage
627559
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här