Salktbänk

Salktbänk
Salktbänk
Salktbänk
Salktbänk
Salktbänk
Salktbänk
Salktbänk
Salktbänk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAKTBÄNK, 18/1900-tal, furu, höjd ca 52, 170x47 cm

Slitage ochs märre skador

627573

2019-03-27