BODHISATTVA

BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA
BODHISATTVA

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BODHISATTVA, förgylld brons, Nepal, 1900-tal, höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage med ställvis färgbortfall.

627582

2019-03-30