Grindar

Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

GRINDAR, 1 par, bemålat trä, högsta höjden exkl trycke ca 118 cm, bredd exkl beslag 143 cm

Slitage och smärre skador

627589

2019-03-26