Gouache Kina
2019-03-26
627602
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOUACHE, på textil, Kina, 1900-talets början, motiv av figurscen på terrass, ca 77x40 cm
Slitage, fläckar