Birger Ljunquist oljemålning

Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

2 500 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Landskap med figurer, signerad Birger Ljungquist, olja på pannå, ca 60x72 cm

627609

2019-03-28