Armringar hängen broscher

Armringar hängen broscher
Armringar hängen broscher
Armringar hängen broscher
Armringar hängen broscher
Armringar hängen broscher
Armringar hängen broscher
Armringar hängen broscher
Armringar hängen broscher

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄRPSPÄNNEN, 1 par+1, fasettslipat stål, ARMRINGAR, 3 st., BROSCHER, 8 st., ARMBAND, HÄNGEN, RINGAR, ÖRHÄNGEN, 2 par, MEDALJONGER, mm, delvis silver, bl a med markasiter och emaljdekor, 1800/1900-tal, medföljer 2 klockkedjor, oädel metall

Emaljskador, skärpspännen i stål anlupna samt bitar saknas, stenar saknas, delar med skador förekommer

627618

2019-04-03