Stolar i böjträ, Gemla
2019-03-27
627620
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, Gemla, 1994, rödbetsat böjträ, stämplade Gemla möbler 1994, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage