Skinnfåtölj jugend

Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend
Skinnfåtölj jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, jugend, tidigt 1900-tal, stomme i ek, klädsel i brunt skinn, djuphäftad rygg, pärlspikade kanter, sitthöjd 43, bredd 70 cm

Bruksslitage, skinn med patina

627626

2019-03-27