Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige, 1940-tal), diptyk, motiv föreställande amoriner samt Jesu heliga hjärta, olja på duk, tvådelad, vardera rams mått ca 150x98 cm

PROVENIENS: Dellenportalen, Tåparken, Bjuråker

627639

2019-03-27