Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige, 1940-tal), diptyk, motiv föreställande amoriner samt Jesu heliga hjärta, olja på duk, tvådelad, vardera rams mått ca 150x98 cm
PROVENIENS: Dellenportalen, Tåparken, Bjuråker
627639
2019-03-27