Bordslampa jugend

Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENLAMPA, jugend, bronspatinerad mässing, kupa i frostat glas, i form av kvinna, höjd ca 70 cm

Saknar brännarrör, slitage, repor

627640

2019-03-27