Gunnar Wallin fotografi

Gunnar Wallin fotografi
Gunnar Wallin fotografi
Gunnar Wallin fotografi
Gunnar Wallin fotografi

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Rulltrappan", silvergelatinfotografisignerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 3/20, digital print, 39x29 cm

627642

2019-03-26