Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR WALLIN (född 1936): "Rulltrappan", silvergelatinfotografisignerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 3/20, digital print, 39x29 cm
627642
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här