Stolar senempire
2019-03-26
627643
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 6 st, senempire, 1800-tal, mahogny, stoppade sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, enstaka avslagg coh torrspricka