Matgrupp palisander
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 5 delar, bestående av Cortina matbord, med 2 iläggsskivor á 40 cm, fanerat i palisander, formgivet av Svante Skogh för Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, höjd ca 72, Ø 118 / 119 x 200 cm, samt (4) stolar, palisander, textilklädda sitsar. Citesintyg medföljer
Bruksslitage
627647
2019-03-30