Matgrupp palisander

Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander

Klubbat för:

7 000 SEK

6 000 SEK

MATGRUPP, 5 delar, bestående av Cortina matbord, med 2 iläggsskivor á 40 cm, fanerat i palisander, formgivet av Svante Skogh för Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, höjd ca 72, Ø 118 / 119 x 200 cm, samt (4) stolar, palisander, textilklädda sitsar. Citesintyg medföljer

Bruksslitage

627647

2019-03-30